Kariera

Dołącz do nas

Fabryka Pierścieni Tłokowych „PRIMA” S.A. w Łodzi jest głównym producentem w Polsce i jednym z wiodących producentów w Europie Środkowej pierścieni tłokowych dla przemysłu motoryzacyjnego, lotniczego i kolejowego.

Ludzie są naszym największym kapitałem, wspólnie pracujemy nad dostarczaniem najwyższej jakości produktów klientom na całym świecie.

Co oferujemy?

  • stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  • program wdrożenia i opiekę merytoryczną podczas okresu adaptacji
  • dodatki do wynagrodzenia za pracę na II i III zmianie
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego – ZFŚS
  • bezpłatne obiady dla pracowników fizycznych

Oferty pracy

Obecnie do swojego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydatów/tek na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Miejsce pracy: Łódź, Liściasta 17

Oferujemy:

  •    stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowe
  •    bezpośrednie zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  •    pracę od poniedziałku do piątku, wolne weekendy
  •    program wdrożenia i opiekę merytoryczną podczas okresu adaptacji
  •    dodatki za pracę na II i III zmianie
  •    możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  •    dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego – ZFŚS
  •    bezpłatne obiady

Zadania:

Prace fizyczne przy produkcji pierścieni tłokowych na oddziałach Produkcji Mechanicznej, Pokryć, Odlewni. W szczególności:

  •    obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych
  •    pokrywanie pierścieni tłokowych powłokami galwanicznymi
  •    pakietowanie i piaskowanie pierścieni tłokowych
  •    wykonywanie piaskowych form odlewniczych
  •    wybijanie odlewów z form zalanych żeliwem
  •    szlifowanie

Wymagania:

  •    zdolności manualne
  •    sumienność

mile widziane:

  •    wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
  •    doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jako galwanizer, formierz, tokarz, szlifierz
  •    znajomość narzędzi pomiarowych typu suwmiarka, mikromierz
  •    uprawnienia elektryczne SEP

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji prowadzonego przez firmę Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi (Administratora), zgadzasz się na przetwarzanie przez Administratora danych Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Obecnie do swojego zespołu poszukuje kandydata/ki na stanowisko:

Elektromechanik w Dziale Utrzymania Ruchu

Oferujemy:

  • bezpośrednie zatrudnienie na umowę i pracę na pełen etat
  • bezpłatne obiady

Zadania:

  • zapewnienie bezawaryjnej pracy maszyn, urządzeń i instalacji technologicznych na powierzonych gniazdach produkcyjnych
  • diagnozowanie i usuwanie usterek
  • przeprowadzanie konserwacji, napraw i remontów maszyn, urządzeń i instalacji
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
  • raportowanie wykonanej pracy w systemie

Wymagania:

  • wykształcenie średnie o profilu technicznym
  • mile widziane minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku: Elektryk, Elektromechanik, Elektromonter, Technik Utrzymania Ruchu
  • uprawnienia SEP (eksploatacja) do 15 kV
  • znajomość budowy i funkcjonowania maszyn (automatyka, mechanika, pneumatyka)
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną i przyrządami pomiarowymi
  • sumienność, samodzielność
  • umiejętność pracy w zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dołączoną klauzulą :

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w procesie rekrutacji na stanowisko Elektromechanik prowadzonego przez firmę Fabryka Pierścieni Tłokowych PRIMA SA w Łodzi. Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania, wycofania zgody na ich przetwarzanie w każdym czasie, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Jeżeli nie znalazłeś interesującego Cię ogłoszenia, a jesteś zainteresowany pracą z nami w jednym z naszych działów (Finanse, HR, BHP, IT, Sprzedaż, Technologia i Konstrukcja, Utrzymanie Ruchu, Produkcja, Kontrola Jakości, Laboratoria, Planowanie Produkcji, Zakupy, Logistyka, Magazyny, Konfekcja), prześlij CV na adres:

Praktyki

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, cenimy sobie wysoką jakość kształcenia zawodowego i dlatego ściśle współpracujemy z placówkami edukacyjnymi z województwa łódzkiego.

Na terenie naszej fabryki odbywają się m.in.:

  • praktyki
  • staże
  • wycieczki zawodoznawcze i „Dni Otwarte”

Absolwenci zaprzyjaźnionych z nami placówek niejednokrotnie podejmują u nas swoją pierwszą pracę, często łącząc się z nami na wiele lat.

Osoby i szkoły zainteresowane współpracą w ramach praktyk, staży, projektów edukacyjnych, pisania prac dyplomowych zapraszamy do kontaktu.

rekrutacja@fpt-prima.com.pl